Tarihçe

Random Yazılım
Yazılım ve Ar-Ge Faaliyetleri

Organizasyonumuzun ilk yapısı olan Random Yazılım Ltd.Şti. kuruldu ve hukuk alanında yazılım geliştirme faaliyetleri başladı.

2001

Ön Ödemeli Kart Sistemleri
Altyapı Kurulumu

Ödeme sistemleri konusunda geniş Ar-Ge yapılarak, ön ödemeli kart sistemi alt yapısı kuruldu.

2004

Teknomedya Bilişim
Donanım Hizmetleri

Ödeme sistemleri yardımcı donanım ürünleri için (kiosk, pos, kart okuyucu) Teknomedya Bilişim Hizmetleri Ltd.Şti. kuruldu.

2005

Teknoform Tasarım ve Baskı
Grafik Tasarım ve Baskı Hizmetleri

Grafik tasarım, akıllı kart baskı, akıllı kart kişiselleştirme ve yazılım ara yüz tasarımı için Teknoform Basım Yayım Ltd.Şti kuruldu.

2005

Turuncu Holding A.Ş.
Finansal Kaynak ve Yönetim

Kazanılan tecrübeler ve ticari birikimlerin Anonim Şirket bünyesinde birleştirilmesine ve kurumsal bir yapı oluşturulmasına karar verilerek Turuncu Holding A.Ş. kurulmuştur.

2008

Bir Dünya Eğitim Hizmetleri A.Ş
Eğitim Hizmetleri

Anaokulu - İlkokul - Ortaokul - Lise ve Özel Sağlık Meslek Liseleri olmak üzere toplam 2 şehirde, 4 okulda 3000 kişiye eğitim sunmaktayız.

2013

TURK Elektronik Para A.Ş.
Elektronik Para Sistemleri

2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. işletmeler ve bireysel kullanıcılar için güvenli ve tüm mevzuatlara uygun olarak elektronik paranın ihraç edilmesini ve sunduğu ödeme çözümleri aracılığı ile ön ödemeli akıllı kimlik kartlarının, finansal bir alt yapı ile birlikte kullanılmasını sağlamaktadır. BDDK tarafından Turk Elektronik Para A.Ş.'ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun çerçevesinde elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verilmiştir.

2014

TURK Finansal Teknoloji A.Ş.
Finansal Teknoloji

Türkiye’de mobil ve web uyumlu finansal işlemlerin birbiriyle entegre çalışabildiği, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) mevzuatı kapsamında yetkilendirilmiş kurumların sahip olması gereken teknik alt yapı çerçevesinde oluşturulmuş yazılımlar ve mobil uygulamalar kuramsal ve deneysel çalışmalar inceleyerek ve güncel gelişmeleri gözlemlenerek araştırmalar yapmaktadır.

2016