Yazılım Hizmetleri

Turuncu Holding Yazılım Hizmetleri

Teknolojinin son yıllarda hızla gelişmesiyle bu gelişime paralel olarak firmalar bünyelerinde yeni ürünleri ve hizmetleri barındırarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadırlar. Firmamız, müşterilerimizin bu amacına ilişkin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yazılım alanında gerçek çözümler sunarak kaliteli hizmet vermektedir.

Yazılım alanında akıllı kart sistemleri ve bu sistemler ile uyumlu donanım ürünlerinin yazılımları, üye yönetim sistemi, enerji izleme otomasyonları, doküman yönetim sistemi ve ödeme sistemi yazılımları gibi birçok uygulama geliştirmekte ve hizmet vermektedir.

Firmamız tarafından üretilen akıllı kartlar, farklı çözümleri bir araya getirerek kullanıcının kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlamaktadır. Akıllı kartlar kullanım alanlarına göre farklı yazılımlar ile kurumlara özel olarak üretilmektedir. Kapı geçiş sistemi, personel takip sistemi, ödeme sistemi ve dış entegrasyon sistemi gibi birçok yazılım geliştirilerek tek kart ile çok hizmet verilmesi sağlanmaktadır.Üye Yönetim Sistemi için geliştirilen yazılımlar ile işletmenize bağlı olan üyelerin kişisel ve üyelik bilgileri depo edilerek, verilerin düzenli bir şekilde bir arada tutulması ve kolay ulaşılması sağlanmaktadır.