Belgeler

Turuncu Holding A.Ş. vermekte olduğu hizmetin standardını yükseltmek, kalitesini artırmak, kalite ve bilgi güvenliğini sağladığını tescillemek için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almıştır.

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi

Turuncu Holding A.Ş 2008 yılından günümüze faaliyet gösterdiği teknoloji alanında, müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünü standartlarla belirlenmiş bilgi güvenliği sağlanmış ortamda, nitelikli insan kaynağı ile ihtiyaca cevap veren yazılımı ve tasarımı, modern makine ve ekipmanlar ile geliştirip üreterek, kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Faaliyet gösterdiğimiz alanların tümünde yasal mevzuatlar ve etik kurallar çerçevesinde kaliteden ödün vermeden hizmetin devamlılığı ile müşteri memnuniyetinin sağlayarak sektörde fark yaratmak hedeflerimiz arasındadır. Turuncu Holding A.Ş. Kalite Yönetim Sistemini firmanın tüm bünyesinde etkin bir şekilde uygulanabilirliğini sağlamak için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

ISO / IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi

Turuncu Holding A.Ş. olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi politikamız kapsamında, firmamızın güvenirliğini ve temsil ettiği makamın imajını korumak, üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde belirlenmiş uygunluğu sağlamak, firmamızın temel ve destekleyici iş faaliyetlerini en az kesinti ile sağlamak amacıyla, bilişim hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde kullanılan tüm bilgi varlıklarının güvenliğini sağlama çalışmalarını etkin bir şekilde sürdürmektedir.

Türkiye Akreditasyon Kurumu onaylı ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgesine sahip bir firma olarak, bilgi varlıklarımızı korumak ve müşterilerimize güven duygusu sağlamak önceliğimizdir. ISO 27001 standardı, Bilgi Güvenliği Yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması, sürdürülmesi ve geliştirilmesinden oluşan bir süreçtir. Firmamız Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standartını baz alarak, bilgi güvenliği alanındaki faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmekte ve sürekli iyileştirme ilkesiyle hareket etmektedir.

Turuncu Holding A.Ş tarafından oluşturulan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile verilerin her koşulda gizliliğinin, bütünlüğünün ve erişilebilirliğinin korunmasını, iş sürekliliğinde oluşabilecek herhangi bir ters durumda kaybın en aza indirilmesini amaçlamaktadır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi belgesi ile bu standardı her geçen gün daha yukarı taşımayı ve müşterilerimize bilgilerinin koruma altında olduğu güvencesini vermeyi amaçlamaktayız.

BTK / Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi